Akce pořádané v období září 2020

UPOZORNĚNÍ: Žádáme všechny členy, kteří při svých soukromých výletech zjistí jakékoli škody na turistických značených trasách, aby je ohlásili Karlu Markvartovi Telefon736 754 004. Předem děkujeme.

Na rozdíl od drtivé většiny ostatních odborů KČT, které připravují svůj plán akcí na celý rok dopředu, upřednostňujeme v KČT Tábor vytváření mnohem operativnějších kvartálních kalendářů akcí. Proto se následující seznam akcí 4x ročně prodlouží o akce naplánované na následující čtvrtletí a naopak se průběžně zkracuje o již uskutečněné akce. Upozornění na akce, na jejichž uspořádání pracujeme dlouhodobě, naleznete v oddílu Připravujeme.

Hlasatel
Internetové vydání
(obsahuje pouze veřejně přístupné akce)
Druh  Datum km Trasa
Cykloturistika19. 9.65Tábor – Chotoviny – Mitrovice – Lažany – Mezno – Červený Újezd – Staré Mitrovice – Rohov – Smrkov – Palouky – Padařov – Drhovice – Dražice – Tábor
Sraz v 9:00 h před žst. Tábor
Pěší turistika19. 9.
Individuální účast na Krčínův labyrint ve Veselí nad Lužnicí
Orientační pochod, trasy si určují sami účastníci.

Aktuální doplňující informace:
Pěší turistika19. 9.15Robečský hrádek
Zahrádky ž.zast. – Studený vrch – Robečský hrádek – Kvítkov – Studená dolina – Nový Dvůr v Pekle – údolí Peklo – Zahrádky ž.zast.
Odjezd vlakem v 5:05 h, návrat vlakem v 21:56 h, případně návrat vlakem v 18:56 nebo 0:00 h
Výlet se uskuteční pouze za příznivého počasí, zájemci o akci se předem ozvou vedoucí kvůli možnosti zakoupení společné jízdenky.
Cykloturistika26. 9.67Cykloakce s využitím vlaku
Benešov – Konopiště – Bystřice – Ratměřice – Moraveč – Mladá Vožice – Tábor
Odjezd vlakem v 8:05 h
Přihlášení účasti zašlete na likarf@seznam.cz, nebo 728571052 nejpozději v neděli 20.9. do 20:00.
Pěší turistika26. 9.13Sepekov – Vlksice – Klokočov – Šichova Vesec – Nadějkov
Odjezd vlakem v 9:00 h, návrat busem v 14:30 h
Pěší turistika28. 9.
12. ročník turistického pochodu Svatováclavský výšlap
Pochod pořádají vožičtí turisté z KČT Tábor ve spolupráci s Farností Mladá Vožice.
7 km okruh přes Ústějovskou kapličku, 10 km – okruh přes Radvanov a Ústějovskou kapličku, 17 km – přes Malý Blaník do Louňovic, 21 km – přes Malý a Velký Blaník do Louňovic, 18 km – okruh přes rozhlednu Kovářka a loňská nová trasa 19 km přes Zlatodůl Roudný a Libouň do Louňovic. Z Louňovic bude pro účastníky pochodu zajištěn odvoz autobusem v 16:00 do Mladé Vožice (cíle pochodu). Trasa 18 km nabízí možnost návštěvy rozhledny Kovářka s kovářským muzeem, na trase 19 km si můžete projít zajímavou naučnou stezku na Zlatodole Roudným a v Libouni si prohlédnout románskou rotundu a soukromé muzeum.
Na trase 7 km bude pro děti (jako každoročně) připravena hra.
Start: od 8:00 na faře v Mladé Vožici (19 a 21 km – do 9:00, 17 a 18 km do 10:00, 7 a 10 km do 13:00), cíl: do 16:30 tamtéž; odměna v cíli: pamětní list, medaile a malé občerstvení.

Aktuální doplňující informace:
Letošní ročník je odložen na rok 2021.

Pozn.: Trasa výletu a tím i vzdálenost může být během akce zkrácena rozhodnutím vedoucího akce zejména v případě krajně nepříznivého počasí.
Hlavní akce roku jsou zvýrazněny odlišným pozadím, podrobnosti o nich jsou na zvláštní stránce vyhrazené právě pro hlavní akce roku.

Každý čtvrtek pokračují vycházky pro seniory. Jejich přehled je k dispozici ve zvlášť vydávaném programu čtvrtečních výletů pro seniory.

V případě zájmu o některou z akcí se, prosím, seznamte s podmínkami účasti na akcích KČT Tábor.

Valid XHTML 1.1 Valid CSS level 3