Akce pořádané v období únor - březen 2020

UPOZORNĚNÍ: Žádáme všechny členy, kteří při svých soukromých výletech zjistí jakékoli škody na turistických značených trasách, aby je ohlásili Karlu Markvartovi Telefon736 754 004. Předem děkujeme.

Na rozdíl od drtivé většiny ostatních odborů KČT, které připravují svůj plán akcí na celý rok dopředu, upřednostňujeme v KČT Tábor vytváření mnohem operativnějších kvartálních kalendářů akcí. Proto se následující seznam akcí 4x ročně prodlouží o akce naplánované na následující čtvrtletí a naopak se průběžně zkracuje o již uskutečněné akce. Upozornění na akce, na jejichž uspořádání pracujeme dlouhodobě, naleznete v oddílu Připravujeme.

Hlasatel
Internetové vydání
(obsahuje pouze veřejně přístupné akce)
Druh  Datum km Trasa
Pěší turistika22. 2.8Milevsko – účast na akci Milevské maškary, malý okruh bude upřesněn dle podmínek – Milevsko
Odjezd vlakem v 11:08 h, návrat vlakem v 16:50 h
Pěší turistika29. 2.14Bystřice u Benešova – Chvojen – Konopiště – Benešov
Odjezd vlakem v 10:05 h, návrat vlakem v 16:56 h
Pěší turistika7. 3.11Chotoviny – Řevnov – Kostelec – Ludvíkov – Jistebnice
Odjezd vlakem v 8:05 h, návrat vlakem v 13:10 nebo 14:30 h
Pěší turistika14. 3.12Bechyňská Smoleč – Černýšovice – Hutě – Bechyně
Odjezd vlakem v 9:06 h, návrat vlakem v 14:51 h, případně návrat busem v 15:25 nebo 0:00 h
Pěší turistika21. 3.13Individuální účast na celokrajském Zahájení jarních kilometrů s turistickou sazkou ve Volarech.
Trasa 13 km od žst. Volary do společenského sálu volarské radnice. Start 9:20 – 11:00 h, cíl do 14:05 h.
Možný odjezd vlakem v 7:19 h přes České Budějovice a Černý Kříž s předpokládaným příjezdem do Volar v 10:35 h., což na trasu a vyplnění sázenky turistické sazky ponechává poměrně málo času. Alternativně odjezd v 5:08 h přes Ražice a Strakonice s příjezdem do Volar v 9:16 h, nebo busem v 6:00 h do Písku a dále vlakem přes Protivín a Číčenice s příjezdem do Volar v 9:17 h.
Pěší turistika22. 3.
Vítání jara na Soukeníku na pravém břehu Lužnice
Společnou trasu 18 km od žst. Chýnov vede Vlaďka Černá, odchod v 9:20 h, popř. po příjezdu vlaku odjíždějícího v 9:05 z Tábora. Společnou trasu 10 km od žst. Tábor vede Bohuslava Petrová, odchod v 10:00 h resp. po příjezdu vlaku od Českých Budějovic.
Cíl v restauraci v Soukeníku v chatové osadě na pravém břehu Lužnice od 12:30 do 14:00 h.
Pěší turistika28. 3.10DP Za povidlovým koláčem
Benešov u Prahy – Benešov u Prahy
Odjezd vlakem v 9:01 h, návrat odpoledne
Pěší turistika
Cykloturistika
28. 3.35DP Za povidlovým koláčem v Benešově
Odjezd vlakem v 7:01 h
Autobusový zájezd
Pěší turistika
4. 4.
Výlet s použitím autobusu na jižní Moravu za poznáním přírodních krás i darů vinných sklípků.
Odjezd z Mladé Vožice v 5:30 a z Tábora od žst. v 6:00 h, návrat do půlnoci. Program:
1. Pěší trasa 8 km: Kurdějov – Kamenný vrch – mandloňové sady – Hustopeče.
2. Pěší trasa 6.5 km: Pavlov – Děvín – Pavlov.
3. Návštěva vinného sklípku.
Podrobnosti a propozice na konferenci. Cena 400 Kč (pro členy 350 Kč, jelikož klub přispívá 50Kč dotací).

Pozn.: Trasa výletu a tím i vzdálenost může být během akce zkrácena rozhodnutím vedoucího akce zejména v případě krajně nepříznivého počasí.
Hlavní akce roku jsou zvýrazněny odlišným pozadím, podrobnosti o nich jsou na zvláštní stránce vyhrazené právě pro hlavní akce roku.

Každý čtvrtek pokračují vycházky pro seniory. Jejich přehled je k dispozici ve zvlášť vydávaném programu čtvrtečních výletů pro seniory.

V případě zájmu o některou z akcí se, prosím, seznamte s podmínkami účasti na akcích KČT Tábor.

Valid XHTML 1.1 Valid CSS level 3