Akce pořádané v období březen 2017

UPOZORNĚNÍ: Žádáme všechny členy, kteří při svých soukromých výletech zjistí jakékoli škody na turistických značených trasách, aby je ohlásili Karlu Markvartovi Telefon736 754 004. Předem děkujeme.

Na rozdíl od drtivé většiny ostatních odborů KČT, které připravují svůj plán akcí na celý rok dopředu, upřednostňujeme v KČT Tábor vytváření mnohem operativnějších kvartálních kalendářů akcí. Proto se následující seznam akcí 4x ročně prodlouží o akce naplánované na následující čtvrtletí a naopak se průběžně zkracuje o již uskutečněné akce. Upozornění na akce, na jejichž uspořádání pracujeme dlouhodobě, naleznete v oddílu Připravujeme.

Hlasatel
Internetové vydání
(obsahuje pouze veřejně přístupné akce)
Druh  Datum Trasa km
Pěší turistika25. 3.Zahájení jarních kilometrů s turistickou sazkou
Veselí nad Lužnicí - pískovny - Lužnice - Vlkov nad Lužnicí
Odjezd vlakem v 8:58 h
Cíl ve Vlkovské hospodě do 13:05 h.
Možná úprava trasy: pro zájemce trasu dle aktuálního stavu terénu prodloužíme
Pěší turistika26. 3.Vítání jara Na Brusírně
Společnou trasu 18 km ze zastávky MHD v Plané nad Lužnicí vede Vlaďka Černá, odchod v 8:10 h. Společnou trasu 10 km z Křižíkova náměstí vede Eva Kotová, odchod v 9:20 h.

Benešov u Prahy - Benešov u Prahy
Odjezd vlakem v 8:01 h, návrat odpoledne
Čerčany - Benešov u Prahy
Odjezd vlakem v 8:01 h, návrat odpoledne
Odjezd vlakem v 7:01 h, návrat vlakem v 16:55 h
zp.
Vysokohorská turistika1. 4.Skalní cvičné terény VHT 1: 20. Otvírání skal na Choustníku
Tradiční zahájení lezecké sezóny, výcvik základních dovedností pro výkonnostní VHT.
Základní horolezecký výcvik, opakování lanové techniky, možnost splnění „Minima VHT“ (po předchozí telefonické domluvě s Václavem Průchou alespoň týden předem). Zahájení v 10:00 h u skal.
Aktuální doplňující informace:
Pozvánka ke stažení

Pozn.: Trasa výletu a tím i vzdálenost může být během akce zkrácena rozhodnutím vedoucího akce zejména v případě krajně nepříznivého počasí.
Částka ve sloupci Kč udává jízdné z Tábora do výchozího místa a z cílového místa zpět do Tábora propočítané pro osobu platící ve vlacích zákaznické jízdné, "zp." označuje využití zpáteční slevy.
Hlavní akce roku jsou zvýrazněny odlišným pozadím, podrobnosti o nich jsou na zvláštní stránce vyhrazené právě pro hlavní akce roku.

Každý čtvrtek pokračují vycházky pro seniory. Jejich přehled je k dispozici ve zvlášť vydávaném programu čtvrtečních výletů pro seniory.

V případě zájmu o některou z akcí se, prosím, seznamte s podmínkami účasti na akcích KČT Tábor.

Valid XHTML 1.1 Valid CSS level 2