Akce pořádané v období leden - březen 2018

UPOZORNĚNÍ: Žádáme všechny členy, kteří při svých soukromých výletech zjistí jakékoli škody na turistických značených trasách, aby je ohlásili Karlu Markvartovi Telefon736 754 004. Předem děkujeme.

Na rozdíl od drtivé většiny ostatních odborů KČT, které připravují svůj plán akcí na celý rok dopředu, upřednostňujeme v KČT Tábor vytváření mnohem operativnějších kvartálních kalendářů akcí. Proto se následující seznam akcí 4x ročně prodlouží o akce naplánované na následující čtvrtletí a naopak se průběžně zkracuje o již uskutečněné akce. Upozornění na akce, na jejichž uspořádání pracujeme dlouhodobě, naleznete v oddílu Připravujeme.

Hlasatel
Internetové vydání
(obsahuje pouze veřejně přístupné akce)
Druh  Datum Trasa km
Pěší turistika20. 1.Mezno - Žibkov - Miličín - Horní Borek - Ješetice
Odjezd vlakem v 8:06 h, návrat vlakem v 15:23 h
12
Pěší turistika22. 1.VOLEBNÍ KONFERENCE KČT TÁBOR od 17:00 h v sále JČU v 1. patře v místnosti B 203. Program: hodnocení činnosti za rok 2017, volby nového výboru na další období, plán činnosti a rozpočet na rok 2018, informace k připravovaným akcím. Výbor zve všechny členy k hojné účasti a těší se na podnětné připomínky a návrhy na další vylepšení činnosti klubu. Během konference budou rozdávána objednaná trička s motivem Hýlačky.

Pěší turistika27. 1.Mezno - Hvížďalka - Borotín - Sudoměřice u Tábora
Odjezd vlakem v 8:06 h, návrat vlakem v 13:17 nebo 15:23 h
1162
Pěší turistika28. 1.SLAVNOSTNÍ PŘIPOMÍNKA 125. VÝROČÍ ZALOŽENÍ KČT TÁBOR od 16:00 h v kině Spektrum na náměstí Tomáše Bati č. p. 701 v Sezimově Ústí II. Program: vernisáž výstavy o historii KČT Tábor, komentované promítání fotografií z archivu Šechtl a Voseček, dosud nepublikované turistické fotografie z materiálů Věry Řeháčkové, filmové záběry pořízené Jindřichem Bubnem na přelomu 50. a 60. let a k tomu všemu samozřejmě i společné vzpomínání na společné zážitky v klubu.

Pěší turistika3. 2.Záluží, škola - Smyslov - Zárybničná Lhota - Kozí hrádek - Sezimovo Ústí II
Odjezd MHD v 9:05 h z AN MHD č. 40, návrat odpoledne
11
Pěší turistika10. 2.Na koblihy do Turovce
Planá nad Lužnicí, Strkov MHD - Strakačov - rozc. Kavecko - Turovec - Samota - hájovna Nechyba - Sezimovo Ústí II
Odjezd MHD v 7:46 h z AN MHD č. 13, návrat odpoledne
14
Pěší turistika17. 2.Tábor-Větrovy - Planá nad Lužnicí - Sezimovo Ústí II
Odjezd MHD v 9:14 h č. 30 z AN, návrat odpoledne
Možná úprava trasy: lze zkrátit i prodloužit
13
Pěší turistika24. 2.Sezimovo Ústí I, náměstí - Pracov - Radimovice u Želče - Mučírna - Soukeník - Sezimovo Ústí I
Odjezd MHD v 9:11 h č. 13 z AN
10
Pěší turistika25. 2.Zimní Českou Sibiří 2018
Ješetice žst. - Kalvárie - Miličín - Vestec - Střezimíř - Červený Újezd u Votic žst.
Odjezd vlakem v 8:05 h, návrat vlakem v 15:23 nebo 17:18 h
Možná úprava trasy: Lze zkrátit na 13 km ukončením ve Střezimíři.
1763
zp.
Pěší turistika3. 3.Veselí nad Lužnicí - Zlukov - Záhoří - Lžín - Přehořov - Soběslav
Odjezd vlakem v 8:58 h, návrat vlakem v 15:00 h
1884
Pěší turistika10. 3.Bechyňská Smoleč - Brodec - Dudov - Třebelice - Čenkov - Malšice
Odjezd vlakem v 9:06 h, návrat vlakem v 14:51 h
Možná úprava trasy: lze zkrátit na 7 km ukončením v Třebelicích
12
Pěší turistika17. 3.Leskovice - Moraveč - Hruškův mlýn - Bohutín - Stružky - Černovice
Odjezd vlakem v 8:09 h, návrat vlakem v 16:23 h
16119
Pěší turistika24. 3.Zahájení jarních kilometrů s turistickou sazkou
Přední Zborovice ž.zast. - Strakonice
Odjezd vlakem v 7:08 h
15
Pěší turistika25. 3.Vítání jara na Harrachovce
Společnou trasu 18 km ze žst. Malšice vede Miroslava Chumová, odjezd vlakem v 9:06 h. Společnou trasu 10 km od žst. Tábor vede Bohuslava petrová, odchod v 10 h resp. po příjezdu rychlíku od Českých Budějovic.

Pěší turistika1. 4.Praha-Hostivař žst. - vodní nádrž Hostivař - Petrovice - vyhlídka Křeslicz - Uhříněves, restaurace Pivovarská - Uhříněves žst.
Odjezd vlakem v 9:01 h, návrat vlakem v 16:55 nebo 17:55 h
13239
Benešov u Prahy - Benešov u Prahy
Odjezd vlakem v 8:01 h, návrat odpoledne
Individuálně upravená trasa Měsíčním údolím.
10
Benešov u Prahy - Benešov u Prahy
Odjezd vlakem v 7:02 h, návrat vlakem v 16:55 h
35160
Čtyřkoly - Benešov u Prahy
Odjezd vlakem v 8:01 h, návrat odpoledne
20

Pozn.: Trasa výletu a tím i vzdálenost může být během akce zkrácena rozhodnutím vedoucího akce zejména v případě krajně nepříznivého počasí.
Částka ve sloupci Kč udává jízdné z Tábora do výchozího místa a z cílového místa zpět do Tábora propočítané pro osobu platící ve vlacích obyčejné jízdné jízdné, takže si každý může snadno spočítat své náklady uplatněním své výše slevy; "zp." označuje využití zpáteční slevy.
Hlavní akce roku jsou zvýrazněny odlišným pozadím, podrobnosti o nich jsou na zvláštní stránce vyhrazené právě pro hlavní akce roku.

Každý čtvrtek pokračují vycházky pro seniory. Jejich přehled je k dispozici ve zvlášť vydávaném programu čtvrtečních výletů pro seniory.

V případě zájmu o některou z akcí se, prosím, seznamte s podmínkami účasti na akcích KČT Tábor.

Valid XHTML 1.1 Valid CSS level 2