Akce pořádané v období únor - březen 2018

UPOZORNĚNÍ: Žádáme všechny členy, kteří při svých soukromých výletech zjistí jakékoli škody na turistických značených trasách, aby je ohlásili Karlu Markvartovi Telefon736 754 004. Předem děkujeme.

Na rozdíl od drtivé většiny ostatních odborů KČT, které připravují svůj plán akcí na celý rok dopředu, upřednostňujeme v KČT Tábor vytváření mnohem operativnějších kvartálních kalendářů akcí. Proto se následující seznam akcí 4x ročně prodlouží o akce naplánované na následující čtvrtletí a naopak se průběžně zkracuje o již uskutečněné akce. Upozornění na akce, na jejichž uspořádání pracujeme dlouhodobě, naleznete v oddílu Připravujeme.

Hlasatel
Internetové vydání
(obsahuje pouze veřejně přístupné akce)
Druh  Datum Trasa km
Pěší turistika29. 1.
2. 3.
Výstava ke 125. výročí založení KČT Tábor
v galerii Spektrum na náměstí Tomáše Bati č. p. 701 v Sezimově Ústí II.
Výstava je přístupná Po – Pá 08:00 – 12:00, Po, St, Pá 13:00 – 16:00 a Út, Čt 13:00 – 17:00 a samozřejmě také v době promítání filmů v kině.

Pěší turistika24. 2.Sezimovo Ústí I, náměstí - Pracov - Radimovice u Želče - Mučírna - Soukeník - Sezimovo Ústí I
Odjezd MHD v 9:11 h č. 13 z AN
10
Pěší turistika25. 2.Zimní Českou Sibiří 2018
Ješetice žst. - Kalvárie - Miličín - Vestec - Střezimíř - Červený Újezd u Votic žst.
Odjezd vlakem v 8:05 h, návrat vlakem v 15:23 nebo 17:18 h
Možná úprava trasy: Lze zkrátit na 13 km ukončením ve Střezimíři.
17
Pěší turistika3. 3.Veselí nad Lužnicí - Zlukov - Záhoří - Lžín - Přehořov - Soběslav
Odjezd vlakem v 8:58 h, návrat vlakem v 15:00 h
Aktuální doplňující informace:
Vzhledem k dohodnuté speciální vycházce členů jihočeských odborů KČT do Masarykova háje k pomníku TGM (mezi Mnichem a Kardašovou Řečicí) u příležitosti jeho narozenin se trasa mění tak, že z Veselí nad Lužnicí pokračujeme osobním vlakem dále do Mnichu a odtud společně po převážně neznačených cestách dojdeme k pomníku TGM, cestou se ještě zastavíme u židovského hřbitova a tvrziště. Trasa 10 - 13 km.
18
Pěší turistika10. 3.Bechyňská Smoleč - Brodec - Dudov - Třebelice - Čenkov - Malšice
Odjezd vlakem v 9:06 h, návrat vlakem v 14:51 h
Možná úprava trasy: lze zkrátit na 7 km ukončením v Třebelicích
12
Pěší turistika17. 3.Leskovice - Moraveč - Hruškův mlýn - Bohutín - Stružky - Černovice
Odjezd vlakem v 8:09 h, návrat vlakem v 16:23 h
16
Pěší turistika24. 3.Zahájení jarních kilometrů s turistickou sazkou
Přední Zborovice ž.zast. - Strakonice
Odjezd vlakem v 7:08 h
15
Pěší turistika25. 3.Vítání jara na Harrachovce
Společnou trasu 18 km ze žst. Malšice vede Miroslava Chumová, odjezd vlakem v 9:06 h. Společnou trasu 10 km od žst. Tábor vede Bohuslava petrová, odchod v 10 h resp. po příjezdu rychlíku od Českých Budějovic.

Pěší turistika1. 4.Praha-Hostivař žst. - vodní nádrž Hostivař - Petrovice - vyhlídka Křeslicz - Uhříněves, restaurace Pivovarská - Uhříněves žst.
Odjezd vlakem v 9:01 h, návrat vlakem v 16:55 nebo 17:55 h
13
Benešov u Prahy - Benešov u Prahy
Odjezd vlakem v 8:01 h, návrat odpoledne
Individuálně upravená trasa Měsíčním údolím.
10
Čtyřkoly - Benešov u Prahy
Odjezd vlakem v 8:01 h, návrat odpoledne
20
Benešov u Prahy - Benešov u Prahy
Odjezd vlakem v 7:02 h, návrat vlakem v 16:55 h
35

Pozn.: Trasa výletu a tím i vzdálenost může být během akce zkrácena rozhodnutím vedoucího akce zejména v případě krajně nepříznivého počasí.
Hlavní akce roku jsou zvýrazněny odlišným pozadím, podrobnosti o nich jsou na zvláštní stránce vyhrazené právě pro hlavní akce roku.

Každý čtvrtek pokračují vycházky pro seniory. Jejich přehled je k dispozici ve zvlášť vydávaném programu čtvrtečních výletů pro seniory.

V případě zájmu o některou z akcí se, prosím, seznamte s podmínkami účasti na akcích KČT Tábor.

Valid XHTML 1.1 Valid CSS level 3