Veřejné akce připravované na další měsíce

Významnější akce připravujeme delší dobu, takže je jejich termín znám s větším předstihem. Obvykle to jsou dálkové a turistické pochody, vícedenní akce či autobusové výlety.

Pozn.: Hlavní akce roku jsou zvýrazněny odlišným pozadím, podrobnosti o nich jsou na zvláštní stránce vyhrazené právě pro hlavní akce roku.

Akce připravované v současnosti
Druh Datum Popis
Lyžařská turistika Celodenní lyžařské výlety zejména do oblasti tzv. Čertovy hrbatiny (Jistebnicko) za příznivých sněhových podmínek (aktuálně na www.cebr.cz / Golf Klub…/ live kamera, informace o úpravě stop: Borotínsko 381 285 724, 724 189 516, Jistebnicko 736 612 672). V celé oblasti jsou značené a strojově upravované trasy a možnosti občerstvení. Nástupy na trasy zpravidla v žst. Střezimíř nebo Červený Újezd u Votic, dojezd do Tábora nebo žst. Božejovice. Trasy dle množství a kvality sněhu a počasí. Nabídka bude před víkendem posílána na známé e-mailové adresy. Další zájemce o nabídky je možno přidat do adresáře. Informace podá Josef Doležal, tel. 721 377 654.
Lyžařská turistika Lyžařské turistické trasy v přírodním parku Polánka a okolí v sezóně 2016/2017. Lyžařské turistické trasy v přírodním parku Polánka a okolí v sezóně 2016/2017: Jsme nachystáni na úpravu stop, čekáme jen na sníh. Doporučená východiska tras s možností parkování: Hartvíkov, rozcestí nad Dubem, myslivna Polánka, Blanička, Rodná, Vodice. Pokud bude sníh i v nižších polohách, můžete vyrazit také z Chýnova, Dolních Hořic nebo Mladé Vožice. A kdo má blíž k Oldřichovu nebo Slapsku, může za dobrých sněhových podmínek v nižších polohách vyzkoušet 10 km okruh v okolí těchto obcí. Aktuální informace o stavu projetých stop, doporučených trasách, případně občerstvení na trasách budou na stránkách OS Polánka, podáme je rádi také telefonicky (777683815) nebo (mailem. V loňské sezóně se osvědčila úprava tratí válcováním, která umožnila využít pro jízdu na běžkách i malou vrstvu sněhu, přesto ale doufáme, že nasněží víc, abychom mohli proříznout kvalitní stopy a opět po letech uspořádat závody v běhu na lyžích, Polánka Cup. Lída Dvořáková, Polánka, z.s.
Cykloturistika Cyklovýlety za příznivého počasí. Nabídka bude před víkendem posílána na známé e-mailové adresy. Další zájemce o nabídky je možno přidat do adresáře. Informace podá Josef Doležal, tel. 721 377 654.

V případě zájmu o některou z akcí se, prosím, seznamte s podmínkami účasti na akcích KČT Tábor.